Satan v hudebním průmyslu

Jaké je poselství rockové a populární hudby? Proč se tak často používá satanistická symbolika v hudebním průmyslu? Upsali se slavní zpěváci ďáblu? Odpovědi na tyto otázky naleznete v našem článku, ve kterém se dozvíte pravdu o hudebním průmyslu.

Není pochyb o tom, že satan vládne „světu“ (2.Korintským 4,3-4). „Svět“ je satanský systém, který vládne bezbožným lidem. Obrovskou působnost satana vidíme ve vzdělání (školství), ve zdravotnictví, v bankovnictví, v ekologii, v průmyslu, v médiích… Satan mocně zasahuje i do hudebního průmyslu! Hudební průmysl je satanův velmi mocný nástroj k lidskému hříchu. Satan hudební průmysl též používá ke své propagaci a ke svému uctívání. V mnoha případech zde dochází k manipulaci s lidským myšlením a rouhání se Bohu. Satan dává některým zpěvákům a zpěvačkám slávu a peníze, něco ale za to chce – manipulovat masy, propagaci jeho samotného… Pěvecký talent a tvrdá dřina dneska není záruka „úspěchu“, záruka úspěchu jsou magické a okultní síly, které jsou v dnešním hudebním průmyslu doslova zakořeněné. Vždyť mnoho hudebníků přiznává, že za svůj úspěch vděčí ďáblu!

Podprahové vzkazy v hudebním průmyslu
Podprahový signál je signál určený člověku. Tento signál je pod limitem jeho vnímání (pod prahem – proto název podprahový signál), takže signál daná osoba sice zaregistruje, ale v té chvíli si to neuvědomí, protože obsah signálu jí přejde přímo do podvědomí. V některých zemích je používání podprahových vzkazů zákonem zakázané, v ČR tomu tak není. Podprahové signály se masivně používají nejen v hudebním, ale i ve filmovém průmyslu (seriálech, pohádkách…). Podprahovým signálem může být např. obrázek, který osoba vidí příliš krátkou dobu. Těchto podvědomích zpráv se dosahuje např. krátkými záblesky nebo rychle střídajícími světly a tmavými obrazy. Satanistické podprahové vzkazy ukrývají některé písně („Stairway to Heaven“ od Led Zeppelin, „Born This Way“ od Lady Gaga a mnoho dalších).

Satanistické kapely
Satanistických kapel je po celém světě mnoho. Satanistické kapely otevřeně propagují pána zla – satana a jeho démony. Je to neskrytá propagace, takže to může i bezbožný člověk lehce odhalit.

Ghost je heavymetalová hudební skupina ze Švédska, která otevřeně propaguje satana a jeho démony. V roce 2016 Ghost obdrželi Grammy za nejlepší počin v žánru heavy metal.

Video: Ghost, Cirice
Nahlásit nefunkční video

Root je česká black metalová kapela, která vznikla už za socialismu. Hlavní představitel kapely se jmenuje Jiří Valter, který si říká Big Boss.

Video: Root, Píseň pro satana
Nahlásit nefunkční video

Belphegor je rakouská kapela, která hraje tzv. blackened death metal. Současné pojmenování vzniklo v roce 1993 po údajném démonu Belfegorovi.

Video: Belphegor, Lucifer Incestus
Nahlásit nefunkční video

Bob Dylan
Bob Dylan je americký hudebník, umělec a držitel Nobelovy ceny za literaturu, který už pět desetiletí významně ovlivňuje populární hudbu a kulturu. On sám tvrdí, že za svůj úspěch vděčí tomu zlému…

Video: Bob Dylan udělal obchod se satanem
Nahlásit nefunkční video

Marilyn Manson
Marilyn Manson je americký zpěvák, který se považuje za antikrista a satanistu. Jeho pseudonym Marylin Manson se skládá ze dvou jmen – americké herečky Marilyn Monroe, a Američana Charlese Mansona jednoho z nejbrutálnějších vrahů na světě. Marilyn Manson obdivuje muže (satanistu), který se jmenoval Anton LaVey (1930-1997), a který byl zakladatelem a veleknězem Církve Satanovy, autorem Satanské bible a mnoha dalších knih o tom zlém. Manson na svých koncertech trhá a pálí Bibli, slovně napadá Ježíše Krista a nabádá své fanoušky, aby změnili víru v Boha a oddali se tomu zlému.

Marilyn Manson, Anton LaVey
Marilyn Manson, Anton LaVey

AC/DC
AC/DC je hard rocková hudební skupina z Austrálie, která byla založena v roce 1973. AC/DC znamená: AntiChrist (Antikrist), DeathtoChrist (smrt Kristu). V písni „Zvony pekla“ zpívají: „Není tu nic jiného co dělat, než jít dolů, je čas svátku, i moji přátelé tam budou. Jsem tvoje zaslíbená cesta, jsem dálnice do pekla.“

AC/DC používá místo lomítka symbol blesku. Rockové kapely často používají symbol blesku. Tento symbol má znázorňovat satana padajícího z nebe jako blesk (Lukáš 10,18). Symbol blesku používala i elitní nacistická jednotka SS.

AC/DC

Angus Young
Angus Young

„Nade mnou vládne někdo jiný. Jsem přítomen, ale sám se neúčastním. Když jsem na pódiu, jsem posedlý.“
Angus Young, kytarista AC/DC

Podobně hovoří i Jimmy Hendrix, David Lee Roth, Jim Morrison, Mick Jagger a mnoho dalších hudebníků. Je evidentní, že jsou tito hudebníci démonicky obsazení. Pod vlivem démonů hudebníci skládají písně a na koncertech pod jejich vlivem hrají. Jinak řečeno, hudebníci jsou „pouhými“ médii, skrze které pracují démoničtí duchové. Modleme se za tyto hudebníky!

KISS
KISS je rocková skupina z USA, která vznikla v New Yorku roku 1973. Skupina proslula bizarně líčenými tvářemi svých členů, kostýmy a vizuálním ztvárněním vystoupení. Na koncertech plivali oheň, krev, kouřilo se jim z kytar apod. Ve skladbě „God of Thunder“ (Bůh tónů) vyzývají mládež, aby poklekla před satanem, bohem tónů a rocku.

KISS
KISS

Lucie
Lucie je známá česká hudební skupina, která ve skladbě „Černí andělé“  zpívá o démonech: „O kříž se teď neopírej shoříš v týhle době. Jsme černí andělé a ty jsi byla prvá holka“.

Video: Lucie, Černí andělé
Nahlásit nefunkční video

Kabát
Kabát je česká rocková skupina z Teplic existující od roku 1983. Na hudební scéně aktivně působící od roku 1989. Zpěvákem kapely je Josef Vojtek, který je již potřetí ženatý a má pět dětí. Ve skladbě „Go satane go“ kapela propaguje satana: „Go, Satane, go! Jak pískneš tak tancujou“. Koukněte na video níže a všimněte si, jak má Josef Vojtek chvílemi změněný hlas (jako zpěváci satanistických kapel).

Video: Kabát, Go satane go
Nahlásit nefunkční video

Tři sestry
Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, až po hardcore. V rámci Tři sestry Radegast tour 2018, kapela při příležitosti dožitých 33. narozenin, objížděla Českou republiku s mottem: Plechový Ježíši, koroduj za nás..

Beatles
The Beatles byla anglická rocková skupina z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon (zpěv, doprovodná kytara), Paul McCartney (zpěv, basová kytara), George Harrison (sólová kytara, zpěv) a Ringo Starr (bicí, příležitostně zpěv). Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Tato kapela ve velkém rozsahu a dlouhodobě oddaně sloužila tomu zlému. V 50. letech minulého století John Lennon, který se zajímal o okultismus, prohlásil skandální výrok: „Křesťanství je určeno k zániku. Má stále méně vyznavačů, až zmizí úplně. Není o čem diskutovat. V této chvíli jsme populárnější než Ježíš“.

Beatles
Beatles
Paul McCartney
Paul McCartney
Paul McCartney
Paul McCartney zdraví satana („paroháč“)

Eagles
Eagles byla americká country rocková vokálně instrumentální skupina, která vznikla začátkem 70. let v Los Angeles. Jedním z největších úspěchů 70. let byl hit „Hotel California“. Málokdo ví, že je v této skladbě řeč o „Hurch of Satan“ – Satanově chrámu, který se nacházel v California Street 6114, jejímž zakladatelem byl známý satanista Anton LaVey. Na vnitřní straně obalu alba Hotel California, znázorněného na pravé straně, je vidět Anton LaVey, který se dívá z balkonu. Manažer kapely Larry Salter v roce 1982 přiznal, že členové kapely mají co dočinění se satanismem.

Eagles
Eagles
Anton LaVey
Anton LaVey

Jiná z jejich písní se jmenuje  „Good Day in Hell“  („Dobrý den v pekle“), částečný text: „U telefonu je ďábel, směje se a říká, že odvádíš skvělou práci, Oh, to byl dobrý den v pekle…“.

Rihanna
Ve svých klipech propaguje homosexualitu, násilí, drogy a satana. „Vševidoucí oko“ (významný satanův symbol)  je jeden z nejoblíbenějších symbolů v hudebním průmyslu. Symbol vševidoucího oka nechybí skoro v žádném klipu Rihanny.

Rihanna

Ve videoklipu Umbrella, Rihanna zpodobňuje Baphometa (bytost podobná démonu s hlavou kozla, kterou uctívají satanisté).

Rihanna - Umbrella
Rihanna – Umbrella (Baphomet)

Video: Rihanna – Umbrella (satan v hudebním průmyslu)
Nahlásit nefunkční video

Lady Gaga
Lady Gaga je známá americká popová zpěvačka. Podobně jako Rihanna, skrz své písně propaguje sex, násilí, drogy, okultní symboly a satana. V klipu Judas se rouhá Bohu.

Lady Gaga
Lady Gaga – Judas

Video: Lady Gaga – Judas
Nahlásit nefunkční video

Písnička „Born This Way“ od Lady Gaga, puštěná pozpátku, má na několika místech vmixovaný šepot slov „noise“ nebo „hear noise“ (šum resp. slyšet šum). Zajímavostí je, že i ze zbytku písničky lze pozpátku odposlechnout větší množství souvislých hlášek, např. „I’m a singer of Pop“, „come on, bitch“, „I prefer sodomy“, „Lucifer in here“, „horny for You“. Některé z nich navíc jdou hned za sebou, např. „lie for You, take it now“, „yeah, the pussy God“, „dirty He looks“, „that’s why we sexy“, „sell that pussy“, „killer, now all You’ve seen that bad look“, „I see that look“, „I feel bad for You“, „for a Hell club“, „bigger than You“.

David Bowie
David Bowie (1947-2016) byl britský zpěvák a hudební skladatel, který též propagoval a uctíval satana.

„Rock byl vždy hudbou ďábla“
David Bowie

David Bowie
David Bowie
David Bowie
David Bowie

Rolling Stones
Rolling Stones je britská rocková skupina v čele se zpěvákem Mickem Jaggerem. Kapela vznikla v Londýně v roce 1962 a hraje dodnes. Jejich skladba „Sympathy for the Devil“ („Pochopení pro ďábla“) se stala oficiální hymnou satanské církve. Podle Micka Jaggera jim pomáhal již zmíněný satanista Anton LaVey, který se inspiroval jejich hudbou.

Rolling Stones

Video: Rolling Stones, Sympatie pro ďábla (Chile, 2016)
Nahlásit nefunkční video

Led Zeppelin
O Led Zeppelin se už v dobách jejich největší slávy říkalo, že všichni (kromě J. P. Jonese) podepsali smlouvu s ďáblem. Dodnes jsou napadáni za to, že písnička „Stairway to Heaven“ obsahuje satanské sdělení. To se projeví pouze tehdy, pustí-li se skladba pozpátku. Celá prostřední sloka, začínající od „If there’s a bustle in your hedgerow…“. Pozpátku zní takto: „Here’s to my sweet Satan – the one whose little path would make me sad. He’ll give You 666. There was a little toolshed where He made us suffer, sad Satan.“ (překlad: „A zde je pro mého slaďoučkého Satana – toho jediného, jehož drobná cesta mě rozesmutní. Dá ti 666. Byla jedna malá bouda na nářadí, kde nás [On] přinutil trpět. Smutný Satan“).

Video: Led Zeppelin, Stairway to Heaven (satan v hudebním průmyslu)
Nahlásit nefunkční video

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne je zpěvák britské heavy metalové skupiny Black Sabbath, kterou tvořili Ozzy Osbourne, Tony Iommi, Geezer Butler a Bill Ward. Od 80. let 20. století vystupuje Ozzy Osbourne sólově a je komerčně ještě úspěšnější, než ve skupině Black Sabbath. Ozzy nazpíval asi nejvíce písní se satanistickou tématikou. Album „Speak of the Devil“ hovoří za vše. Píseň s názvem „Mr. Crowley“ věnoval Ozzy známému britskému okultistovi Aleisteru Crowleymu (1875-1947).

„My i naše publikum jsme pod vlivem pekelných sil, což vysvětluje náš úspěch!“
Ozzy Osbourne

Speak of the Devil

Aleister Crowley
Aleister Crowley

Eminem
Eminem je americký rapper, jemuž hudební kariéra vynesla 15 prestižních hudebních cen Grammy a v roce 2002 i cenu Akademie za nejlepší píseň, a to „Lose Yourself“ z jeho filmu „8. Míle“. Jeho nejúspěšnějšími alby jsou: „The Marshall Mathers“ (2000) a „The Eminem Show“ (2002). Eminem ve svých písních negativně ovlivňuje mládež po celém světě.

„Taková sláva není hra, je to ve skutečnosti šílený. Nikdy jsem nesnil, že se dostanu tam, kde jsem. To je šílený. Tohle je víc, než jsem si kdy přál. Jsem v pasti, kdybych se mohl vrátit, tak bych nerapoval. Zaprodal jsem duši ďáblu a zpátky ji nedostanu. Chci jen opustit tuhle hru se zdravým rozumem“
Eminem

Eminem
Eminem

Jebroel
Jebroel je zpěvák z Nizozemí, který zpívá píseň „Kind Van de Duivel“ (překlad: Děti ďábla). Jebroel vnucuje dětem, že jsou děti ďábla:

„Jsem dítě ďábla
Mami, nemusíš plakat
Paření každý den, jako by byl můj poslední
Doufám, že pustíš tenhle song na mém pohřbu

Refrén:
Nepotřebuji žádný proslov
Nepotřebuji žádné květiny
Hoď alkohol a drogy na mojí rakev
To je všechno, co jsem chtěl od svého života
Nas*at!

Refrén 2:
Nechci, abys ti brečel
Chci vidět slzy radosti
Musíš oslavovat můj život
Jestli umřu, chci sochu sám sebe jak se směju
Nas*at!“

Video: Jebroel, Děti ďábla
Nahlásit nefunkční video

Kesha
Kesha je americká zpěvačka, která ve svých písních, videoklipech a vystoupeních propaguje satanovu symboliku.

Kesha
Kesha
Kesha
Kesha

Katy Perry
Katy Perry je známá americká zpěvačka, která velmi často uctívá a propaguje toho zlého.

Katy Perry
Katy Perry

Vrcholem všeho byl okultní rituál, který Katy Perry ukázala na Grammy v roce 2013, když tančila kolem s obráceným koštětem obklopená démony, než ji obklíčily ohnivé plameny. Na šatech měla kříž Templářských rytířů. Díky tomuto okultnímu rituálu, Grammy opustila křesťanská zpěvačka Natalie Grant.

Katy Perry
Katy Perry při vystoupení s písní Dark Horse (Grammy 2013)
Katy Perry
Katy Perry při vystoupení s písní Dark Horse (Grammy 2013)

Madonna
Madonna je populární americká zpěvačka, která je „světem“ označována za královnu popu. Madonna propadla židovskému mystickému učení, které se nazývá Kabala. Kabalou se zabývá i Britney Spears. Kabala je velmi nebezpečné učení démonů (komunikace s démony), které je shodné s esoterikou a magií. Kabalu provozují Židé. Proto se Madonna ráda ukazuje s okultním hexagramem (šesticípou hvězdou)…

Madonna ve svých písních, videoklipech a vystoupeních otevřeně uctívá a propaguje satana a jeho démony…

Madonna
Madonna, Cena Grammy (2015)
Madonna
Madonna, Super Bowl XLVI Halftime Show (2012)

Madonna propaguje satanův Nový světový řád (New World Order, zkr. NWO), Novus ordo seclorum…

Madonna
Madonna

Takto bych mohl pokračovat dál a dál (Metallica, Iron Maiden, Korn, Britney Spears, Azealia Banks, Rammstein, Jay-Z, Taylor Swift, Beyoncé, DMX, XIII. století…).

Hudební průmysl a Nový světový řád
Nový světový řád, o kterém snil i nacistický diktátor Adolf Hitler, je předpovězen Biblí (vyplňuje se biblické proroctví). Nový světový řád je okultní elitou budován stovky let, ale až po druhé světové válce, kdy se elitě podařilo založit nadnárodní a globální organizace – Organizaci spojených národů (1945), Světovou banku (1945), Mezinárodní měnový fond, (1944), Světovou zdravotnickou organizace – WHO (1948), později Evropskou unii – EU (1993), se Nový světový řád dostal do konečné fáze. Nový světový řád už funguje na plné obrátky („dolaďují“ se jen drobnosti) a satan si hraje na Boha. Proto satanův symbolismus vidíme všude okolo sebe (kdo chce, vidí), satan tak dává najevo, že ovládá mnoho aspektů našeho života.  Nový světový řád mj. funguje pomocí děsivého byrokratického aparátu, který zažíváme všichni. Okultní elita, především podle kabalistické numerologie, chystá další a další akce pod taktovkou satana a jeho démonů. Mnoho jejich činů, kamuflážované útoky a rituály, se vykonávají v přesné datum a čas (podle kabalistické magie čísel). Součástí Nového světového řádu je programování našeho podvědomí. Málokdo si uvědomuje, že už od dětství jsme psychologicky připravováni televizními pořady, filmy, hudbou a dalšími médii, abychom se stali materialisty a abychom byli závislí na technice. Ani nevíte, kolik lidí se řítí do „pekla“ díky své závislosti (zotročení) na technice (dnešní lidé, mimo své zaměstnání, tráví dlouhé hodiny u počítače, telefonu atd.), křesťany nevyjímaje. Proč je internet v mobilu? Proč Evropská unie tlačí na levnější volání? Proč jsou neomezené tarify volání čím dál levnější? Proč myslíte, že je pořád vyvíjeno množství filmů, písní a počítačových her? Proč nikomu nevadí počítačové pirátství (stahování filmů, písniček atd.)? Satan chce lidi zabavit, manipulovat a vytvářet v nich pasivitu! Světské lidi (i některé křesťany) satan zabavuje prostřednictvím již zmíněných filmů, her, písniček… Nás křesťany satan nutí řešit věci, které nemají vliv na spasení. Satan zabavuje lidi tak mocně, že přestávají žít svůj život. Satan udržuje lidstvo v nevědomosti a strachu, aby bylo lépe ovladatelné.

„Cítím se líp. Čím víc se blížíme novému světovému řádu. Normální život je nudný.“
Eminem, skladba Lose Yourself

Video: George Bush o Novém světovém řádu
Nahlásit nefunkční video

Video: Nový světový řád
Nahlásit nefunkční video

Křesťanské písně
Jako křesťané máme chválit Pána zpěvem, o tom není pochyb. Křesťanské písně ale nejsou součástí světského hudebního průmyslu. I v některých křesťanských písních „cítím“ přítomnost satana  a jeho démonů. Jde zejména o křesťany – zpěváky, kteří propadají falešnému učení Hnutí víry. Je to také o tom, že satan křesťanům namluvil, že křesťan nemůže být démonicky obsazený, což je velký blud (více článek Může mít křesťan démona? Ano!).

Závěr
Některé hudební videoklipy lze považovat doslova za satanistické rituály. Satanisticko-okultní rituály lze spatřit na olympijských hrách, v CERNu. Do očí bijící satanistický rituál proběhl při otevření Gotthardského tunelu, info a video zde. Satan se vyvyšuje a uctívá. Ano, hudební průmysl je ovládán satanem a mnoho lidí po celém světě je manipulováno/hypnotizováno právě hudbou. Ať se nám to líbí nebo ne, hudební průmysl svým způsobem kontroluje myšlení lidí (tvá mysl je vstupními dveřmi k tvému srdci!). Udává jim směr, o čem mají lidé přemýšlet a jak konat, na co se mají soustředit (na peníze, sex, homosexuální chování, násilí, okultismus atd.)… Že vás to šokuje? Nás křesťany podobné věci nemají překvapovat, už vůbec ne šokovat! Bible nás upozorňuje, že toto musí nastat. Na druhou stranu, křesťané se nemají nechat tímto děsit, protože svrchovaný a všemohoucí Bůh má všechno zlo pod kontrolou. Křesťané ví, že mají Boha Ježíše Krista na své straně, proto, i když je okolo nich zlo, zažívají Boží pokoj.

„V něm je tělesně přítomná veškerá plnost Božství, a tak jste naplněni v Tom, který je hlavou každé vlády a mocnosti.“
Bible, překlad 21.století, Koloským 2,9-10

„Ve vašich srdcích ať  vládne Kristův pokoj – právě k němu jste byli povoláni v jednom těle. Buďte vděční.“
Bible, překlad 21. století, Koloským 3,15

Mnoho umělců si užívá slávu, peníze a luxus, problém je v tom, že jim toto dává satan. Většina z nich se toho nechce vzdát, takže mu oddaně slouží, kdo se vzepře, je perzekuován, nebo dokonce za nejasných okolností zemře. Mnoho umělců je démonicky obsazených, proto často končí v depresích, někteří dokonce spáchají sebevraždu. Za všechny tyto lidi se musíme modlit a postit (křesťanský půst). Modlitby a posty mají velkou sílu!

Hudební průmysl je součást „světa“, kterému opravdový křesťan nepatří, neboť  křesťan má občanství v Nebi. Návnadám „světa“ podléhají jen bezbožní lidé a neposlušní křesťané. Nejsi právě ty, kdo podléhá „světu“, světské hudbě?

„Vy nevěrníci! Nevíte, že přátelství se světem znamená nepřátelství s Bohem? Kdokoli se rozhodne být přítelem světa, stává se Božím nepřítelem.“
Bible, překlad 21. století, Jakub 4,4

„Nenechte se formovat tímto světem – raději se nechte proměňovat obnovou své mysli, abyste dokázali poznat, co je Boží vůle – co je dobré, náležité a dokonalé.“
Bible, překlad 21. století, Římanům 12,2

Doporučujeme:
Tajemstvíhudby.cz
Pravda o hypnóze
Elektronické hudební festivaly jako okultní a satanistické rituály
Olympijské hry jako satanistický obřad
Satanova módní přehlídka v Londýně
Kvantová terapie je satanův podvod
Co je homeopatie? Pravda o homeopatii