Peace symbol je falešný symbol míru

Je Peace symbol opravdu symbol míru? Není. Ve skutečnosti symbolizuje pravý opak míru! Současnými lidmi je masivně mírové hnutí mylně spojováno s falešným symbolem míru, což má za následek, že tito lidé vyzývají smrt, nepokoj, disharmonii, necitelnost, destrukci, zničení, válku…

Peace
Symbol smrti coby falešný symbol míru

Novodobý původ symbolu
Peace je v současnosti znám jako symbol míru. Tento znak navrhl v roce 1958 britský profesionální návrhář Gerald Holtom. Do obecného povědomí ho vnesl britský aktivista Kampaně za jaderné odzbrojení (Campaign for Nuclear Disarmament) Art Bigelow. V USA byl tento symbol používán celá 60. léta, mj. ve spojení s kontrakulturou a hnutím proti válce ve Vietnamu. Údajný symbol míru začali masivně používat hippies – hnutí, které vzniklo kolem roku 1965. S hippies sympatizovalo mnoho zpěváků a hudebních skupin, např. Beatles. Symbol se dal spatřit i v Československu, když v roce 1968 došlo k invazi vojsk zemí Varšavské smlouvy. Dodnes je symbol poměrně často používán! Používají ho feministky nebo bojovníci za práva homosexuálů. Masivně se tiskne na oblečení (trika, mikiny, kšiltovky…). Lidé si nechávají tento symbol tetovat na tělo (Může mít křesťan tetování, piercing?). Lze ho poměrně často spatřit ve filmovém a hudebním průmyslu (viz. Elektronické hudební festivaly jako okultní a satanistické rituály, Lady Gaga, Katy Perry…), na olympijských hrách (viz. Olympijské hry jako satanistický obřad) atd.

Beatles
Beatles
Lady Gaga
Lady Gaga
Katy Perry
Katy Perry

Peace symbol je falešný znak míru
Ve skutečnosti se jedná o obrácený kříž se zlomenými rameny, který reprezentuje poraženého Ježíše Krista. Je to prastarý symbol nenávisti vůči křesťanům a rouhání Bohu. Pokud se podíváme do dávné minulosti, tak zjistíme, že tento symbol nikdy nebyl symbolem míru, ale symbolem smrti. Tento kříž byl po dlouhá staletí křesťany označován jako tzv. Neronův kříž, podle známého římského pronásledovatele křesťanů – císaře Nerona, který s oblibou ukřižovával křesťany hlavou dolů. Tento falešný symbol míru se v minulosti používal také v druidském čarodějnictví a při satanských rituálech. Satanisty byl používán při iniciačních obřadech přijímání nových členů. Nový člen vstoupil do magického kruhu s obráceným křížem v ruce. Pak musel odmítnout křesťanství v minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nakonec kříž zlomil. Falešný symbol míru též používal zakladatel satanské církve Anton LaVey při svých rituálech.

Zde je ještě dobré zmínit Johna Todda, bývalého svobodného zednáře (Svobodní zednáři je okultní organizace), který než byl zdiskreditován, sdělil široké veřejnosti na audiokazetách mnoho pravd o Svobodném zednářství (o jejich rituálech, plánech na ovládnutí světa – Nový světový řád…). Todd mimo jiné řekl:

“Symbol míru není symbolem míru. Nemusel jsem procházet zasvěcení obřadu, ve kterém by hrál roli zlomený kříž, protože jsem se narodil do čarodějnické rodiny a tudíž to pro mě nebylo důležité a pro lidi, kteří neměli křesťanské pozadí se to taky nevyžadovalo. Pokud však člověk byl křesťan, nebo se narodil ve křesťanském prostředí a chtěl se stát čarodějem, tak si musel vzít keramický kříž, obrátit ho vzhůru nohama a zlomit ramena kříže směrem dolů, což symbolizovalo odmítnutí křestanství a toho, co se odehrálo při ukřižování Krista. A to, že se zbavíš křestanství ti přinese “mír” v duši, protože praktikuješ čarodějnictví. Tento symbol byl nazván symbolem míru během minulých dvaceti let, ale v minulých staletích šlo o zlomený kříž. Tak čemu teď chceš věřit?”
John Todd

Za 2. světové války byl „symbol míru“ znám jako runa smrti, byl používán při  pohřebních obřadech vysokých nacistických důstojníků.

Nacisté - runa smrti
Nacisté – runa smrti

Peace symbol v Praze
Peace symbol se v současnosti masivně používá po celém světě, naše republika není výjimka. Podívejte se, jak lidé v Praze protestují proti válce a současně falešným symbolem míru propagují válku, satana (je to samozřejmě nevědomé).

Video: Peace symbol v Praze
Nahlásit nefunkční video

Závěr
Peace symbol rozhodně není symbol míru, ale symbol smrti, destrukce, nepokoje, války a rouhání se Bohu. Je to okultní symbol, satanova symbolika, symbol antikrista.  Říká se mu zlomený kříž, Neronův kříž, stopa havrana, stopa čarodějnice nebo runa smrti. Kdo tento symbol nosí (vědomě či nevědomě), zesměšňuje křesťanství, odmítá Ježíše Krista. Jako křesťané se musíme distancovat od tohoto rouhačského symbolu, který oslavuje satana a jeho démony. Stejně tak se musíme distancovat od všech okultních symbolů (pentagram, hexagram, „vševidoucí oko“…). Pokud používáš/propaguješ nějaký okultní symbol, propaguješ satana!