Deuterokanonické knihy není Boží slovo!

Jsou tzv. deuterokanonické knihy Boží slovo? Ne!

Poslední dobou čím dál více Biblí obsahuje tzv. deuterokanonické knihy. Deuterokanonické knihy nejprve používala Římsko-katolická církev. Poslední dobou je už používají další církevní organizace a konkrétní křesťané. Bohužel je mylně považují za Boží slovo, což lze považovat za velký satanův podvod.

Deuterokanonické knihy je apokryf
Chtěl jsem upozornit na to, že deuterokanonické knihy je apokryf, který v biblického kánonu nemá co pohledávat. Apokryf je text, který svou povahou náboženského spisu se kanonickému textu v některých ohledech blíží, ale rozhodně se nejedná o Boží slovo. Nutno upozornit, že tyto deuterokanonické (apokryfní) knihy nebyly nikdy přijaty do židovského kánonu. Křesťané ani Židé je v prvních staletích nepovažovali za součást Písma. Zarážející je, že mnozí křesťané deuterokanonické knihy berou za Boží slovo, ač tyto knihy o sobě prohlašují, že nejsou Božím slovem.

Křesťané, pozor!
Určitě není závadné číst apokryfní literaturu. Ovšem tato literatura nemá co dělat v žádném vydání Bible. Římsko-katolická církev propašovala falešné učení o Bohu do Písma a mnoho křesťanů si toho ani nevšimlo. A to je opravdu děsivé!

Mám Bibli, která obsahuje deuterokanonické knihy
Rozhodně nepovažujte deuterokanonické knihy za Boží slovo. Buďto tento text v Bibli ignorujte, nebo takovou Bibli rovnou vyhoďte.

Kupuji novou Bibli
Pokud se chystáte kupovat novou Bibli, dá vám práci sehnat Bibli bez deuterokanonických knih. Také si nepořizujte Bible s výkladem. Tyto výklady zavádějí křesťany na scestí.