Elektronické hudební festivaly jako okultní a satanistické rituály

Víte o tom, že velké elektronické hudební festivaly jsou velkolepé satanistické orgie, které mají za úkol vyvyšovat satana, manipulovat lidi? Satan všem zúčasněným říká: „Já jsem pán světa a vy jste mými loutkami!“. Stačí se podívat na fotky, videa, atmosféru, přemýšlet a každému to musí být jasné.

Tomorrowland
Tomorrowland je elektronický hudební festival, který je pořádán od roku 2005 v Belgii (ve městě Boom, které je 32 kilometrů severně od Bruselu). Jedná se jeden z nejvýznamnějších světových hudebních festivalů, kterého se účastní desetisice lidí z celého světa.
Tomorrowland je plný démonické atmosféfy, satanistické a zednářské symboliky – démonické tváře, pyramidy, pentagramy, „vševidoucí oka“… Jde o veřejné uctívání smrti, otevřené uctívání satana a jeho démonů. Je to do očí bijící satanistická show.

Tomorrowland

Video: Tomorrowland – satanisticko-zednářský rituál. Zdroj: VTF, YouTube

Video: Tomorrowland 2013
Nahlásit nefunkční video

Mysteryland
Na hudebním festivalu Mysteryland opět vidíme oblíbené zednářské symboly – sova, pyramida, hexagram.

Mysteryland 2013

Pokud se podíváme na sovu – do hluboké minulosti, sova byla významným symbolem v okultismu. Sova je v moderní mytologii Nového světového řádu spojována s modlou boha Molocha, jemuž jsou obětováváni dospělý i děti. Skrytá sova se nachází i na jednodolarové bankovce. Sova je hezký pták, avšak okultní organizací Svobodnými zednáři byla zneužita.

Pojďme se podívat na videa z Mysterylandu…

Video: Mysteryland 2013
Nahlásit nefunkční video

Samozřejmě nechyběl ani rituál u démonické postavy…

Video: Mysteryland 2013 (2)

Defqon
Dalším hudebním festivalem, kde se ve velkém rozsahu propaguje satan a démoni, je Defqon. Opět nechybí démonické tváře a manipulativní hypnotická atmosféra.

Defqon.1 2013

Video: Defqon.1 2013

Pokud se podíváme na Defqon.1 z roku 2016, vidíme nejen děsivé tváře ďábla, ale opět i zednářské symboly…

Defqon

Video: Defqon.1 2016

Qlimax
Qlimax je další šílenost pod taktovkou satana a jeho démonů. Opět nechybí přítomnost satanistických a zednářských symbolů.

Qlimax

Video: Qlimax

Freaqshow
Freaqshow je další šílenost v režii zednářských satanistů. Všimněte si davového šílenství, okultních masek… Je evidentní, že zde je přítomna celá armáda démonů.

freaqshow

Video: Freaqshow 2015

Freaqshow

Video: Freaqshow 2014

Sensation
Sensation je okultní hudební festival pořádaný v Nizozemí. V počátcích nesl název Sensation, později byla akce rozdělena na dvě části: Sensation Black a Sensation White. Toto rozdělení bylo učiněno z důvodu odlišení stylu hudby. Sensation Black se zaměřuje více na Hardstyle a Hardcore, zatímco Sensation White se zaměřuje více na House a Trance.

Sensation jsou děsivé satanistické rituály, které demonstrují satanovu nadřazenost a pýchu, mají diskreditovat Boha… Když si pustíte video níže, uvidíte polonahé ženy na kříži, které nahrazují Ježíše Krista na kříži. Toto je obrovská urážka Boha!

Sensation

Video: Sensation

Na Sensation White v roce 2017 bylo vidět obrovské „vševidoucí oko“ (důležitý zednářský symbol – satanův symbol), které mělo za úkol demonstrovat satanovu nadřazenost a přítomnost.

Video: Sensation White 2017

Na mega oko dohlížela ještě dvě oka, pod kterými byla socha polonahé ženy…

Sensation White

Video: Sensation White 2017 (2)

Závěr
Je to nehezká podívaná, ale musel jsem upozornit na tyto okultní a satanistické rituály, které zotročují především mladé lidi. Na těchto akcích jsou přítomny armády démonů, kde jsou díky hypnotické atmosféře, manipulaci, sugesci, lidé uváděni do stavu transu (což je brána pro démony). Z těchto lidí se stávají loutky satana (inklinují k hříchu – alkoholu, drogám, sexuální nevázanosti…). Modleme se za tyto lidi!

Na druhou stranu, satan těmito rituály ukazuje svou ubohost a omezenost. Na těchto rituálech vidíme, že Ježíš přijde brzy a nastane něco nového – věčného. Žádný křesťan by se neměl těmito rituály znepokojovat, protože Bůh Ježíš má vše pod plnou kontrolou. Křesťané mají všemohoucího Boha na své straně, proto žijí v naprostém klidu – zažívají Boží pokoj.

„Tuto moc dokázal na Kristu, když ho vzkřísil z mrtvých a posadil po své pravici v nebesích, vysoko nad každou vládu, mocnost, moc a panství i nad každé jméno, které se vyslovuje, ať už v tomto věku nebo v budoucím. Bůh „poddal všechno pod jeho nohy“ a jako hlavu všeho jej dal církvi, která je jeho tělem, totiž plností Toho, který naplňuje všechno ve všech.“
Bible, překlad 21. století, Efeským 1,20-23

Doporučujeme:
Tajemstvíhudby.cz
Pravda o hypnóze
Satan v hudebním průmyslu
Olympijské hry jako satanistický obřad
Satanova módní přehlídka v Londýně
Jaký je skutečný význam hexagramu?
Jaký je skutečný význam tzv. „vševidoucího oka“?
Olympijské hry jako satanistický obřad
Peace symbol je falešný symbol míru
Antikrist, znamení šelmy