Andres Bisonni

Andres Bisonni je křesťanský evangelista původem z Argentiny, který žije s manželkou a dvěma dětmi v Houstonu (USA).

Příkaz „oheň“
Andres Bisonni používá během rituálu „vylití Ducha Svatého“ příkaz „oheň“. Tímto příkazem a mávnutím ruky směrem na lidi, dokáže porážet celé zástupy lidí – nejen věřící, ale i nevěřící. Může nastat vylití Ducha Svatého na základě lidské vůle a lidským příkazem „oheň“? V Písmu nic takového nečtu! Tento rituál není padání pod Boží mocí, ale tvrdé srážení lidí na znak démonickou mocí. Jde o demonstraci démonické moci. Z videí vidíme, že jde někdy až o život ohrožující pády! Já v Písmu nikde nečtu, že rituály v této podobě má křesťan dělat, že během těchto rituálů mají z lidí vycházet démoni (je to nebiblické vymítání démonů – příkazem „oheň“), že během těchto rituálů má docházet k uzdravování z fyzických nemocí… Nebo mi chce snad někdo namluvit, že se příkazem „oheň“ vymítají démoni? Chce mi snad někdo namluvit, že příkazem „oheň“ je na lidi vylit Duch Svatý a lidé jsou jím naplňováni? Je silně nebiblické přikazovat Duchu Svatému (Bohu). Bohu se nepřikazuje! Pokud si někdo myslí, že ano, věří v cizího boha.

Doporučený článek k prostudování: Padání pod Boží mocí, nebo magie démonů?

Video: Andres Bisonni – nebiblický rituál (spolupráce s démony)
Nahlásit nefunkční video

Video: Andres Bisonni a jeho démonické šou (sestřih)
Nahlásit nefunkční video

Závěr
Pokud někdo dělá závadný nebiblický rituál („svazování démonů“, „ohnivé tunely“ atd.), zve do svého života satana a jeho démony! Tyto zlé bytosti pak mají legální právo na tomto člověku parazitovat. Závadný nebiblický rituál je přikazovat Duchu Svatému (Bohu) příkazem „oheň“ (případně jiným příkazem). Je neuvěřitelné, kolik křesťanů si myslí, že toto je biblické. Přikazovat Duchu Svatému je silně nebiblické! Věřte, že Bůh si přikazovat nedá! Pokud někdo přikazuje Duchu Svatému, respektive se o to snaží, má vlastní vinou co do činění s démony! Pak nastává spolupráce s démony, démoni demonstrují svou moc, nastává démonické šou… Co dělá Andres Bisonni a jemu podobní, to je okultismus, čarodějnictví. S tím křesťan nesmí mít nic společného!

„Bůh přece není Bohem zmatku, ale pokoje – tak je tomu všude, kde se shromažďují svatí.“
Bible, překlad 21.století, 1. Korintským 14,33

„Ať  se u tebe nenajde, kdo by svého syna či dceru provedl ohněm!“
Bible, překlad 21.století, Deuteronomium 18,10

„Běda těm, kdo říkají zlu dobro a dobru zlo, kdo vydávají tmu za světlo a světlo nazývají tmou, kdo vydávají hořkost za sladkost a sladkost za hořkost!“
Bible, překlad 21. století, Izaiáš 5,20

Může vás zajímat:
Zázraky vykonané ve jménu Krista mohou mít démonický původ
Pravda o hypnóze
Působnost satana v křesťanské hudbě, na křesťanských akcích
Ne všichni duchové jsou od Boha!
Hnutí Víry – satanovo učení pro dnešní dobu (New Age)
Jaké jsou charakteristické znaky falešných křesťanských učitelů? Jak odhalit falešné učení?
„Nesuď, abys nebyl souzen“. Nemají křesťané soudit vůbec?
Nenech si vypálit znamení (cejch) od antikrista!