Heidi Baker

Heidi Baker je známá křesťanská misionářka, která pochází z Laguna Beach (Kalifornie, USA). V roce 1980 založila se svým manželem Rollandem misijní neziskovou organizaci Iris Global, která dodnes pomáhá nejchudším lidem v Africe, USA, Asii, Evropě a na Středním východě.

Heidi Baker
Heidi Baker s manželem Rollandem

Heidi Baker a Hnutí Víry
Heidi Baker je známá evangelista, která jednoznačně spadá pod Hnutí Víry (vynucování si uzdravení, prosperita). Hnutí Víry je velmi mocná satanova zbraň, kterou satan oklamal mnoho křesťanů po celém světě. Podrobnosti o Hnutí Víry nalezente zde (nová stránka).

Heidi Baker a církev Bethel
Heidi Baker je prepojená se známým sborem Bethel v Reddingu (USA, Kalifornie), kde byl pastorem ředitel Awakening Europe Ben Fitzgerald. Podívete se na neuvěřitelný záznam, kdy Heidi nutí lidi k nebiblickému rituálu udělování darů vkladaním pomyslných korun na hlavy.

Video: Heidi Baker ve sboru Bethel (slovenské titulky)
Nahlásit nefunkční video

Video: Heidi Baker ve sboru Bethel
Nahlásit nefunkční video

Dále se pojďme podívat ne neovyklé (démonické) projevy v této církevní organizaci…

Video: Démonické projevy ve sboru Bethel
Nahlásit nefunkční video

Heidi Baker a Torontské požehnání
Heidi Baker se přímo účastnila Torontské požehnání (jako mnoho dalších známých evangelistů). Podívejte se na video, které bylo natočené v Torontském sboru, kde Heidi Baker předvedla „pomazání“ opilosti v „duchu“.

Video: Heidi Baker v Torontském sboru
Nahlásit nefunkční video

Heidi Baker na Awakening Europe
Heidi Baker se účastnila křesťanské konference Awakening Europe.

Video: Heidi Baker – Awakening Europe, Norimber, Německo (2015)
Nahlásit nefunkční video

Heidi Baker na Global Awakening
Heidi Baker byla pozvána i na křesťanskou konferenci Global Awakening (2014), kde pod mocí nečistých duchů (démonů) nemohla ani chodit. Podívejte se na video, jak se jí Randy Clark a pastor Charles Stock snaží pomoci. Velmi se divím, proč tam nějaký křesťan, který má rozpoznávání duchů, z Heidi nevymítá démony?!

Video: Heidi Baker na Global Awakening
Nahlásit nefunkční video

Heidi Baker a hexagram
Heidi Baker se v Rusku modlila u hexagramu (šesticípé hvězdy). Připomínám, že hexagram znázorňuje číslo 666.

hexagram
Hexagram = 666

Hexagram se od středověku používá při různých okultních rituálech (v čarodějnictví, kouzelnictví, magii…). O hexagramu více zde (nová stránka).

Video: Heidi Baker – modlitba u hexagramu (Rusko, 2017)
Nahlásit nefunkční video

Rolland Baker
Rolland Baker je na tom podobně jaho manželka (bohužel)…

Video: Rolland Baker
Nahlásit nefunkční video

Podobná videa neleznete ve článcích Kenneth Hagin, Benny Hinn, Nebezpečí kundalini, Torontské požehnání.

Závěr
Účelem tohoto článku nebylo zesměšnit či dokonce soudit Heidi Baker. Heidi je mi velmi líto. Musíme si uvědomit, že je obětí satanského podvodu. Rozhodně se musíme za ní modlit a vyhánět od ní démony (ve jménu Ježíše Krista).

„Milovaní, nevěřte všemu, co je duchovní, ale rozlišujte, zda jsou ti duchové z Boha. Do světa totiž vyšla spousta falešných proroků.“
Bible, překlad 21. století, 1. Jan 4,1

Zkoumejme duchy, zda jsou z Boha! Pořád a pořád! Každý křesťan by měl pořád (min. 1x denně) od sebe odhánět satana a jeho démony. Každý křesťan by měl min. 1x ročně podstoupit vymítání démonů. Pastor min. 3x ročně! Na pastory, evangelisty se satan soustřeďuje především!

Sdílejte: