Nebezpečí kundalini

Kundalini je prý kosmická a současně lidská energie známá v hinduismu, tantrismu a v józe. Probuzenou kundalini vždy doprovázejí určité příznaky. Zážitky doprovázející proces probuzení kundalini: hluboké duchovní pocity, nevědomé tělesné pohyby, záškuby svalů, křeče, pocit silného elektrizování po celém těle, neschopnost koncentrace, extáze, blaženost a pocity velké radosti, vydávání zvířecích a dalších zvuků, pocit opilosti, mimosmyslové vnímání, mimotělní zkušenosti, vzpomínky na minulé životy, astrální cestování…

Jaká je pravda?
Křesťané ví, že za kundalini stojí démoni. Proto je velmi nebezpečné se věnovat této činnosti! Stejně nebezpečné je „cvičit“ jógu.

Démoni bohužel pronikají i do církví. Démoni se snaží imitovat Ducha svatého, což je velmi zákeřné. Pojďme se podívat na video, které porovnává projevy při cvičení kundalini jógy (levá část) a projevy, kdy démoni imitují Ducha svatého (pravá část)…

Video: Démonské projevy

Padání pod Boží mocí
Padání pod Boží mocí je biblické (Daniel 8,17, Ezechiel 1,28, Matouš 17,6), resp. padání tváří k zemi před Bohem. Co ale někdy vidíme, je není padání, ale sražení dozadu na záda. Navíc vidíme, že sražení dozadu je spojené s plazením po zemi, vydáváním zvířecích zvuků (pes, had, lev…), nekontrolovatelné záškuby končetin apod. Toto nemá nic společného s Duchem Božím! Za tím stojí nečistí duchové (démoni) a tzv. Torontské požehnání. Kundalini praktikuje i Benny Hinn a mnoho dalších pastorů.

Video: Dokument Nebezpečí kundalini

Video: Praktikování kundalini v Indii

Video: Pastor Benny Hinn praktikuje kundalini

Video: Pastor Benny Hinn praktikuje kundalini 2.

Video: Pastor Chris Oyakhilome praktikuje kundalini

Video: Projevy kundalini v křesťanském společenství

Video: Ivo Pavić praktijuje kundalini

Video: Varování od bývalého pastora „Torontského požehnání“

Závěr
Modleme se za všechny lidi, kteří spolupracují s démony (vědomně či nevědomně). Prosme Pána, ať  všem oklamaným lidem dá poznání pravdy.

Sdílejte: