Elektronické hudební festivaly jako okultní a satanistické rituály

Víte o tom, že velké elektronické hudební festivaly jsou velkolepé satanistické orgie, které mají za úkol vyvyšovat satana a výmývat mozky lidem? Satan všem zúčasněným říká: „Já jsem pán světa a vy jste mými loutkami!“. Stačí se podívat na fotky, videa, atmosféru, přemýšlet a každému to musí být jasné.

Tomorrowland
Tomorrowland je elektronický hudební festival, který je pořádán od roku 2005 v Belgii (ve městě Boom, které je 32 kilometrů severně od Bruselu). Jedná se jeden z nejvýznamnějších světových hudebních festivalů, kterého se účastní desetisice lidí z celého světa.
Tomorrowland je plný démonické atmosféfy, satanistické a zednářské symboliky – démonické tváře, pyramidy, pentagramy, vševidoucí oka… Jde o veřejné uctívání smrti, otevřené uctívání satana. Je to do očí bijící satanistická show.

Tomorrowland

Video: Tomorrowland – satanisticko-zednářský rituál. Zdroj: VTF, YouTube

Video: Tomorrowland 2013

Mysteryland
Na hudebním festivalu Mysteryland opět vidíme oblíbené zednářské symboly – sova, pyramida, hexagram.

Mysteryland 2013

Pokud se podíváme na sovu – do hluboké minulosti, sova byla významným symbolem v okultismu. Sova je v moderní mytologii Nového světového řádu spojována s modlou boha Molocha, jemuž jsou obětováváni dospělý i děti. Skrytá sova se nachází i na jednodolarové bankovce. Sova je hezký pták, avšak okultní organizací Svobodnými zednáři byla zneužita.

Pojďme se podívat na videa z Mysterylandu…

Video: Mysteryland 2013

Samozřejmě nechyběl ani rituál u démonické postavy…

Video: Mysteryland 2013 (2)

Defqon
Dalším hudebním festivalem, kde se ve velkém rosahu propaguje satan a démoni, je Defqon. Opět nechybí démonické tváře a brutální atmosféra, která manipuluje s lidmi.

Defqon.1 2013

Video: Defqon.1 2013

Pokud se podíváme na Defqon.1 z roku 2016, vidíme nejen děsivé tváře lucifera, ale opět i zednářské symboly…

Defqon

Video: Defqon.1 2016

Qlimax
Qlimax je další šílenost pod taktovkou satana. Opět nechybí přítomnost satanistických a zednářských symbolů.

Qlimax

Video: Qlimax

Freaqshow
Freaqshow je další šílenost v režii zednářských satanistů. Všimněte si toho davového šílenství, okultních masek… Je evidentní, že zde je přítomna celá armáda démonů.

freaqshow

Video: Freaqshow 2015

Freaqshow

Video: Freaqshow 2014

Sensation
Sensation je okultní hudební festival pořádaný v Nizozemí. V počátcích nesl festival název Sensation, později byla akce rozdělena na dvě části: Sensation Black a Sensation White. Toto rozdělení bylo učiněno z důvodu odlišení stylu hudby. Sensation Black se zaměřuje více na Hardstyle a Hardcore, zatímco Sensation White se zaměřuje více na House a Trance.

Sensation jsou děsivé satanistické rituály, které demontrují satanovu nadřazenost a pýchu, mají diskreditovat Boha… Když si pustíte video níže, uvidíte polonahé ženy na kříži, které nahrazují Ježíše Krista na kříži. Je to obrovská urážka Boha!

Sensation

Video: Sensation

Na Sensation White v roce 2017 bylo vidět obrovské „vševidoucí oko“ (důležitý zednářský symbol – satanův symbol), které mělo za úkol demonstrovat satanovu nadřazenost a všudypřítomnost.

Video: Sensation White 2017

Na mega oko dohlížela ještě dvě oka, pod kterými je socha polonahé ženy…

Sensation White

Video: Sensation White 2017 (2)

Závěr
Je to nehezká podívaná, ale musel jsem upozornit na tyto okultní a satanistické rituály, které zotročují především mladé lidi. Na těchto akcích jsou přítomny armády démonů, kteří následně kontrolují myšlení přítomných lidí. Tito lidé se stávají loutkami satana a inklinují k alkoholu, drogám, sexuální nevázanosti…

Pokud se chceš odprostit od těchto akcí, přijmi Ježíše Krista za svého Pána a Spasitele. Jedině Bůh ti dá klid a pokoj.

Sdílejte: